OD8015-12HB
OD8015-12HB Orion Fans
OD8015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8015-12HB OD8015-12HB Виробник : Orion Fans OD8015.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x15mm, 12VDC, 30CFM, 0.18A, 33dBA, 3200RPM, Dual Ball, 2xWire 24AWG