Продукція > ORION FANS > OD8015-12HB01A
OD8015-12HB01A
OD8015-12HB01A Orion Fans
OD8015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
Width: 15.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, Width: 15.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Інші пропозиції OD8015-12HB01A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8015-12HB01A OD8015-12HB01A Виробник : Orion Fans OD8015-1623553.pdf DC Fans DC Fan, 80x15mm, 12VDC, 30CFM, 0.11A, 33dBA, 3200RPM, Dual Ball Bearing, 3x Lead Wires, Open Collector Tachometer