Продукція > ORION FANS > OD8015-12MB02A
OD8015-12MB02A
OD8015-12MB02A Orion Fans
OD8015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X15.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2440 RPM
Air Flow: 22.0 CFM (0.616m³/min)
Width: 15.50mm
Weight: 0.137 lb (62.14 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.0dB
Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.8 W
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X15.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2440 RPM, Air Flow: 22.0 CFM (0.616m³/min), Width: 15.50mm, Weight: 0.137 lb (62.14 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.0dB, Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.8 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8015-12MB02A OD8015-12MB02A Виробник : Orion Fans OD8015.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x15mm, 12VDC, 22CFM, 0.05A, Ball, 3xWire, Alarm Output