OD8015-24HB
OD8015-24HB Orion Fans
OD8015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
на замовлення 2401 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8015-24HB OD8015-24HB Виробник : Orion Fans OD8015.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x15mm, 24VDC, 30CFM, 0.1A, 33dBA, 3200RPM, Dual Ball, 2xLeads 24AWG