Продукція > ORION FANS > OD8015-24HB01A
OD8015-24HB01A
OD8015-24HB01A Orion Fans
OD8015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3050 RPM
Air Flow: 31.0 CFM (0.868m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.2dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.4 W
на замовлення 832 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3050 RPM, Air Flow: 31.0 CFM (0.868m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.2dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.4 W.
Інші пропозиції OD8015-24HB01A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8015-24HB01A OD8015-24HB01A Виробник : Orion Fans OD8015.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x15mm, 24VDC, 30CFM, 0.1A, 33dBA, Ball, Wire, Open Collector Tach