Продукція > ORION FANS > OD8020-12HB02A
OD8020-12HB02A
OD8020-12HB02A Orion Fans
OD8020.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
Width: 20.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
на замовлення 1727 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, Width: 20.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції OD8020-12HB02A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8020-12HB02A OD8020-12HB02A Виробник : Orion Fans OD8020-1816360.pdf DC Fans DC Fan, 80x20mm, 12VDC, High Speed, Ball Bearing, Alarm Output Open Collector