Продукція > ORION FANS > OD8020-12MSS01A
OD8020-12MSS01A Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 20.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 20.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.