OD8020-24HB
OD8020-24HB Orion Fans
OD8020.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
на замовлення 548 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Інші пропозиції OD8020-24HB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8020-24HB OD8020-24HB Виробник : Orion Fans OD8020-3239848.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x20mm, 24VDC, High Speed, Ball Bearing