OD8020-24HS
OD8020-24HS Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.