Продукція > ORION FANS > OD8025-12HHBIP68
OD8025-12HHBIP68
OD8025-12HHBIP68 Orion Fans
OD8025-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 48.0 CFM (1.34m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.191 lb (86.64 g)
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB
Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Power (Watts): 2.2 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 48.0 CFM (1.34m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.191 lb (86.64 g), Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB, Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa), Power (Watts): 2.2 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8025-12HHBIP68 OD8025-12HHBIP68 Виробник : Orion Fans OD8025_IP68-3239898.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x25mm, 12VDC, 48CFM, 2.2W, 0.18A, 35dBA, Ball, Wire, IP68