Продукція > ORION FANS > OD8025-12HHSS02A
OD8025-12HHSS02A
OD8025-12HHSS02A Orion Fans
OD8025_sealedsleeve.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.191 lb (86.64 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Power (Watts): 2.16 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.191 lb (86.64 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Power (Watts): 2.16 W.