Продукція > ORION FANS > OD8025-24LBIP68
OD8025-24LBIP68
OD8025-24LBIP68 Orion Fans
OD8025-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 22.0 CFM (0.616m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.191 lb (86.64 g)
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.0dB
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Power (Watts): 2 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 22.0 CFM (0.616m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.191 lb (86.64 g), Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.0dB, Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Power (Watts): 2 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8025-24LBIP68 OD8025-24LBIP68 Виробник : Orion Fans OD8025_IP68-3239898.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x25mm, 24VDC, 22CFM, 2W, 0.08A, 21dBA, Ball, Wire, IP68