OD8025-48HHB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 47.8 CFM (1.34m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Power (Watts): 3.8 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 47.8 CFM (1.34m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa), Power (Watts): 3.8 W.
Інші пропозиції OD8025-48HHB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8025-48HHB OD8025-48HHB Виробник : Orion Fans OD8025-3239305.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x25mm, 24VDC