Продукція > ORION FANS > OD8025-48HHBXE
OD8025-48HHBXE
OD8025-48HHBXE Orion Fans
OD8025-XE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 9450 RPM
Air Flow: 104.6 CFM (2.93m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 65.2dB(A)
Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Power (Watts): 28.8 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 9450 RPM, Air Flow: 104.6 CFM (2.93m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 65.2dB(A), Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa), Power (Watts): 28.8 W.
Інші пропозиції OD8025-48HHBXE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8025-48HHBXE OD8025-48HHBXE Виробник : Orion Fans OD8025_XE-3239667.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x25mm, 48VDC, 104.6CFM, 65.2dBA, High Performance, Ball, Wire