OD8025-48HSS
OD8025-48HSS Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.191 lb (86.64 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Power (Watts): 3.8 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.191 lb (86.64 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.230 in H2O (57.3 Pa), Power (Watts): 3.8 W.