Продукція > ORION FANS > OD8032-12HHB10A
OD8032-12HHB10A
OD8032-12HHB10A Orion Fans
OD8032.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Bearing Type: Ball
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H, Bearing Type: Ball, Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial.