Продукція > ORION FANS > OD8032-12LBIP68
OD8032-12LBIP68
OD8032-12LBIP68 Orion Fans
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Axial Fan, 80x80x32mm, 12VDC, 62CFM, 4.8W, 0.40A, 45dBA, Ball, Wire, IP68
Написати відгук