Продукція > ORION FANS > OD8032-48HB01A
OD8032-48HB01A
OD8032-48HB01A Orion Fans
OD8032.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 48VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.0dB
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 48VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.0dB, Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa).
Інші пропозиції OD8032-48HB01A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8032-48HB01A OD8032-48HB01A Виробник : Orion Fans OD8032.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x32mm, 48VDC, 42CFM, 40dBA, Ball, Leads, Open Collector Tachometer