Продукція > ORION FANS > OD8032-48HBIP69K.
OD8032-48HBIP69K.
OD8032-48HBIP69K. ORION FANS
3212161.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OD8032-48HBIP69K. - DC AXIAL FAN, BALL, 77CFM, 0.16A, 48V
tariffCode: 0
Stromanschluss: 2 Lead Wires
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 7.8W
IP-Schutzart: IP69K
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 160mA
Außentiefe: 32mm
Geräuschentwicklung: 50dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 77cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OD8032-IP69K Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 80mm
Versorgungsspannung, V DC: 48V
Nenndrehzahl: 6000rpm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD8032-48HBIP69K. - DC AXIAL FAN, BALL, 77CFM, 0.16A, 48V, tariffCode: 0, Stromanschluss: 2 Lead Wires, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 7.8W, IP-Schutzart: IP69K, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 160mA, Außentiefe: 32mm, Geräuschentwicklung: 50dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 77cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OD8032-IP69K Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 80mm, Versorgungsspannung, V DC: 48V, Nenndrehzahl: 6000rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).