Продукція > ORION FANS > OD8038-12HBIP68
OD8038-12HBIP68
OD8038-12HBIP68 Orion Fans
OD8038-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 69.4 CFM (1.94m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.461 lb (209.11 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 49.0dB
Static Pressure: 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 7.2 W
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 69.4 CFM (1.94m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.461 lb (209.11 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 49.0dB, Static Pressure: 0.580 in H2O (144.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 7.2 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8038-12HBIP68 OD8038-12HBIP68 Виробник : Orion Fans OD8038_IP68.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x38mm, 12VDC, 71CFM, 7.2W, 0.6A, 49dBA, Ball, Wire, IP68