OD8038-24HB-VXC Orion Fans
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Vane Axial Fan, High Static Pressure, 80x80x38mm, 24VDC, 99CFM, Ball, Wire
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD8038-24HBVXC - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 80 mm, 38 mm, Kugellager, 99 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 13W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 500mA, Außentiefe: 38mm, Geräuschentwicklung: 57dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 99cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD8038-VA Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 80mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 6300rpm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIREFeatures: Auto Restart Packaging: Box Voltage - Rated: 24VDC Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H Bearing Type: Ball RPM: 6300 RPM Air Flow: 99.0 CFM (2.77m³/min) Width: 38.00mm Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Termination: 2 Wire Leads Approval Agency: cURus, TUV Fan Type: Tubeaxial Noise: 57.0dB Static Pressure: 0.810 in H2O (201.8 Pa) Part Status: Active Power (Watts): 13 W |
на замовлення 5731 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 28 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| OD8038-24HB-VXC | Виробник : Orion Fans | Fan 80x38 24VDC Ball Wire 99cfm 57dBA Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт |