Продукція > ORION FANS > OD8038-24HHBIP68
OD8038-24HHBIP68
OD8038-24HHBIP68 Orion Fans
OD8038-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 24VDC 80X80X38MM IP68
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC Fans DC Axial Fan, 80x80x38mm, 24VDC, 82CFM, 10.8W, 0.45A, 52dBA, Ball, Wire, IP68.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8038-24HHBIP68 OD8038-24HHBIP68 Виробник : Orion Fans OD8038_IP68-3239388.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x38mm, 24VDC, 82CFM, 10.8W, 0.45A, 52dBA, Ball, Wire, IP68