Продукція > ORION FANS > OD8038-24LBIP68
OD8038-24LBIP68
OD8038-24LBIP68 Orion Fans
OD8038-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 48.5 CFM (1.36m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.461 lb (209.11 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.8 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 48.5 CFM (1.36m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.461 lb (209.11 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB, Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.8 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8038-24LBIP68 OD8038-24LBIP68 Виробник : Orion Fans OD8038_IP68-3239388.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x38mm, 24VDC, 50CFM, 4.8W, 41dBA, Ball, Wire, IP68