Продукція > ORION FANS > OD8038-48HBXE10A
OD8038-48HBXE10A
OD8038-48HBXE10A Orion Fans
OD8038_XE-3239617.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans Fan, High Speed/Static Pressure, 80x80x38mm, 48VDC, 141CFM, Ball, Wire, Tach/PWM
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 13500 RPM, Air Flow: 141.2 CFM (3.95m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.483 lb (219.09 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 71.0dB(A), Static Pressure: 3.900 in H2O (971.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 55 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8038-48HBXE10A OD8038-48HBXE10A Виробник : Orion Fans OD8038-XE.pdf Description: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 13500 RPM
Air Flow: 141.2 CFM (3.95m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.483 lb (219.09 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 71.0dB(A)
Static Pressure: 3.900 in H2O (971.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 55 W