Продукція > ORION FANS > OD8038-48LB-VXC
OD8038-48LB-VXC
OD8038-48LB-VXC Orion Fans
OD8038_VXC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4900 RPM
Air Flow: 83.0 CFM (2.32m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 51.0dB
Static Pressure: 0.500 in H2O (124.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 7 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4900 RPM, Air Flow: 83.0 CFM (2.32m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 51.0dB, Static Pressure: 0.500 in H2O (124.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 7 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8038-48LB-VXC OD8038-48LB-VXC Виробник : Orion Fans OD8038_VXC-3239583.pdf DC Fans DC Vane Axial Fan, High Static Pressure, 80x80x38mm, 48VDC, 76CFM, Ball, Wire