Продукція > ORION FANS > OD9220-12HB01A
OD9220-12HB01A
OD9220-12HB01A Orion Fans
OD9220.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 32.0 CFM (0.896m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 32.0 CFM (0.896m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa).
Інші пропозиції OD9220-12HB01A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9220-12HB01A OD9220-12HB01A Виробник : Orion Fans OD9220.pdf DC Fans DC Fan, 92x92x20mm, 12VDC, 33CFM, Ball, Lead Wires, Open Collector Tachometer