OD9220-12MS
OD9220-12MS Orion Fans
OD9220.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.0dB
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.0dB, Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa).
Інші пропозиції OD9220-12MS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9220-12MS OD9220-12MS Виробник : Orion Fans OD9220.pdf DC Fans DC Fan, 92x92x20mm, 12VDC, 28CFM, Sleeve Bearing, 2x Lead Wires 24AWG