OD9220-12MSS
OD9220-12MSS Orion Fans
OD9220.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial.