Продукція > ORION FANS > OD9220-24HS01A
OD9220-24HS01A
OD9220-24HS01A Orion Fans
OD9220.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 32.0 CFM (0.896m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.125 in H2O (31.1 Pa)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 32.0 CFM (0.896m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.125 in H2O (31.1 Pa).