Продукція > ORION FANS > OD9225-12HBIP69K
OD9225-12HBIP69K
OD9225-12HBIP69K Orion Fans
OD9225-IP69K.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Power (Watts): 3 W
на замовлення 2888 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Power (Watts): 3 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9225-12HBIP69K OD9225-12HBIP69K Виробник : Orion Fans OD9225-IP69K.pdf DC Fans DC Fan, 92x92x25mm, 12VDC, 50CFM, 0.29A, 35dBA, 2900RPM, Ball, Wire, IP69K