Продукція > ORION FANS > OD9225-12HHBIP68
OD9225-12HHBIP68
OD9225-12HHBIP68 Orion Fans
OD9225-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 60.0 CFM (1.68m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.211 lb (95.71 g)
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.0dB
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Power (Watts): 3 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 60.0 CFM (1.68m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.211 lb (95.71 g), Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.0dB, Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa), Power (Watts): 3 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9225-12HHBIP68 OD9225-12HHBIP68 Виробник : Orion Fans OD9225_IP68-1773818.pdf DC Fans DC Axial Fan, 92x25mm, 12VDC, 60CFM, 3W, 0.29A, 38dB, 3300RPM, 2Ball, Wire, IP68