Продукція > ORION FANS > OD9225-12HS10A
OD9225-12HS10A
OD9225-12HS10A Orion Fans
OD9225_panelcutout.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 25.00mm
Termination: 4 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 25.00mm, Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial.