Продукція > ORION FANS > OD9225-12LBIP5502A
OD9225-12LBIP5502A
OD9225-12LBIP5502A Orion Fans
OD9225.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Features: Alarm Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Ball
Width: 25.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE, Features: Alarm Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Ball, Width: 25.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.