Продукція > ORION FANS > OD9225-12LBIP68
OD9225-12LBIP68
OD9225-12LBIP68 Orion Fans
OD9225_IP68-3239806.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Axial Fan, 92x92x25mm, 12VDC, 25CFM, 1.4W, 0.12A, 23dBA, Ball, Wire, IP68
Написати відгук