Продукція > ORION FANS > OD9225-12MBXE
OD9225-12MBXE
OD9225-12MBXE Orion Fans
OD9225-XE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4490 RPM
Air Flow: 84.8 CFM (2.37m³/min)
Width: 25.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.2dB(A)
Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 5.5 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4490 RPM, Air Flow: 84.8 CFM (2.37m³/min), Width: 25.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.2dB(A), Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 5.5 W.