Продукція > ORION FANS > OD9225-24HB02A
OD9225-24HB02A
OD9225-24HB02A Orion Fans
OD9225.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 53.0 CFM (1.48m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB
Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 157 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 53.0 CFM (1.48m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB, Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9225-24HB02A OD9225-24HB02A Виробник : Orion Fans OD9225-3239669.pdf DC Fans DC Fan, 92x92x25mm, 24VDC, 53CFM, Ball, Lead Wires, Alarm Output Open Collector