Продукція > ORION FANS > OD9225-24HHS02A
OD9225-24HHS02A
OD9225-24HHS02A Orion Fans
OD9225_panelcutout.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 25.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 25.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial.