Продукція > ORION FANS > OD9225-24LBIP68
OD9225-24LBIP68
OD9225-24LBIP68 Orion Fans
OD9225-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 24VDC 92X92X25MM IP68
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC Fans DC Axial Fan, 92x92x25mm, 24VDC, 25CFM, 2.4W, 0.1A, 23dBA, Ball, Wire, IP68.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9225-24LBIP68 OD9225-24LBIP68 Виробник : Orion Fans OD9225_IP68-3239806.pdf DC Fans DC Axial Fan, 92x92x25mm, 24VDC, 25CFM, 2.4W, 0.1A, 23dBA, Ball, Wire, IP68