Продукція > ORION FANS > OD9225-48HBXE
OD9225-48HBXE
OD9225-48HBXE Orion Fans
OD9225-XE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 48VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 94.0 CFM (2.63m³/min)
Width: 25.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 53.0dB(A)
Static Pressure: 0.470 in H2O (117.1 Pa)
Power (Watts): 8.1 W
на замовлення 657 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 94.0 CFM (2.63m³/min), Width: 25.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 53.0dB(A), Static Pressure: 0.470 in H2O (117.1 Pa), Power (Watts): 8.1 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9225-48HBXE OD9225-48HBXE Виробник : Orion Fans OD9225_XE-3239743.pdf DC Fans DC Axial Fan, 92x92x25mm, 48VDC, 93.8CFM, 8.1W, High Performance, Ball, Wire