Продукція > ORION FANS > OD9225-48MBIP68
OD9225-48MBIP68
OD9225-48MBIP68 Orion Fans
OD9225_IP68-3239806.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Axial Fan, 92x92x25mm, 48VDC, 35CFM, 2.4W, 0.05A, 30dBA, Ball, Wire, IP68
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук