Продукція > ORION FANS > OD9238-12HHB-VXC01A
OD9238-12HHB-VXC01A
OD9238-12HHB-VXC01A Orion Fans
OD9238_VXC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7100 RPM
Air Flow: 112.0 CFM (3.14m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.0dB
Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa)
Power (Watts): 22 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7100 RPM, Air Flow: 112.0 CFM (3.14m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.0dB, Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa), Power (Watts): 22 W.