Продукція > ORION FANS > OD9238-12HHBXC10A
OD9238-12HHBXC10A
OD9238-12HHBXC10A Orion Fans
OD9238_XC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 110.0 CFM (3.08m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.3dB(A)
Static Pressure: 0.860 in H2O (214.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 18.2 W
на замовлення 94 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 110.0 CFM (3.08m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 58.3dB(A), Static Pressure: 0.860 in H2O (214.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 18.2 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9238-12HHBXC10A OD9238-12HHBXC10A Виробник : Orion Fans OD9238_XC-3239900.pdf DC Fans Fan, High Speed/Static Pressure, 92x92x38mm, 12VDC, 174CFM, Ball, Wire, Tach/PWM