OD9238-12MB
OD9238-12MB Orion Fans
OD9238.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3600 RPM
Air Flow: 90.0 CFM (2.52m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.463 lb (210.01 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB
Static Pressure: 0.340 in H2O (84.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3600 RPM, Air Flow: 90.0 CFM (2.52m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.463 lb (210.01 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB, Static Pressure: 0.340 in H2O (84.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.
Інші пропозиції OD9238-12MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9238-12MB OD9238-12MB Виробник : Orion Fans OD9238-3239440.pdf DC Fans DC Fan, 92x92x38mm, 12VDC, 90CFM, 0.45A, 47dBA, 3600RPM, Dual Ball, 2x Leads