Продукція > ORION FANS > OD9238-12MBVXE
OD9238-12MBVXE
OD9238-12MBVXE Orion Fans
OD9238-VXE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5975 RPM
Air Flow: 124.8 CFM (3.49m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 64.1dB(A)
Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa)
Power (Watts): 24.2 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5975 RPM, Air Flow: 124.8 CFM (3.49m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 64.1dB(A), Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa), Power (Watts): 24.2 W.
Інші пропозиції OD9238-12MBVXE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9238-12MBVXE OD9238-12MBVXE Виробник : Orion Fans OD9238_VXE-3239777.pdf DC Fans DC Vane Axial Fan, 92x92x38mm, 12VDC, 124.8CFM, 24.2W, High Performance, Ball