Продукція > ORION FANS > OD9238-24HB02A
OD9238-24HB02A
OD9238-24HB02A Orion Fans
OD9238.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 90.0 CFM (2.52m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.463 lb (210.01 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.0dB
Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Power (Watts): 13.2 W
на замовлення 1860 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 90.0 CFM (2.52m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.463 lb (210.01 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.0dB, Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa), Power (Watts): 13.2 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9238-24HB02A OD9238-24HB02A Виробник : Orion Fans OD9238-3239440.pdf DC Fans DC Fan, 92x92x38mm, 24VDC, 90CFM, 0.28A, 50dBA, Ball, 3xWire, Alarm Output