OD9238-24LB
OD9238-24LB Orion Fans
OD9238.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 78.0 CFM (2.18m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.2dB(A)
Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.8 W
на замовлення 600 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 78.0 CFM (2.18m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.2dB(A), Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.8 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9238-24LB OD9238-24LB Виробник : Orion Fans OD9238-3239440.pdf DC Fans DC Fan, 92x92x38mm, 24VDC, Low Speed, Dual Ball Bearing, 2x Lead Wires