Продукція > ORION FANS > OD9238-48HBIP69K
OD9238-48HBIP69K
OD9238-48HBIP69K Orion Fans
OD9238-IP69K.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 100.0 CFM (2.80m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB(A)
Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
на замовлення 265 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 100.0 CFM (2.80m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB(A), Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9238-48HBIP69K OD9238-48HBIP69K Виробник : Orion Fans OD9238-IP69K.pdf DC Fans DC Fan, 92x92x38mm, 48VDC, 100CFM, 0.25A, 56dBA, 4500RPM, Ball, Wire, IP69K