Продукція > ORION FANS > OD9238-48MBIP68
OD9238-48MBIP68
OD9238-48MBIP68 Orion Fans
OD9238-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 87.4 CFM (2.45m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 53.0dB
Static Pressure: 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 9.6 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 87.4 CFM (2.45m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.441 lb (200.00 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 53.0dB, Static Pressure: 0.550 in H2O (137.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 9.6 W.