ODB1232-12HB
ODB1232-12HB Orion Fans
ODB1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 33.0 CFM (0.924m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Blower
Noise: 55.0dB
Static Pressure: 0.920 in H2O (229.2 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 33.0 CFM (0.924m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Blower, Noise: 55.0dB, Static Pressure: 0.920 in H2O (229.2 Pa).
Інші пропозиції ODB1232-12HB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB1232-12HB ODB1232-12HB Виробник : Orion Fans ODB1232-3239366.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 120x120x32mm, 12VDC, 29.6CFM, 0.89W, 53.4dBA, 2600RPM, Ball, Wire