Продукція > ORION FANS > ODB1232-24HHB
ODB1232-24HHB
ODB1232-24HHB Orion Fans
ODB1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: DC BLOWER 24V 120X32MM
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120.5mm L x 120.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 32.3 CFM (0.904m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Blower
Noise: 59.7dB(A)
Static Pressure: 1.400 in H2O (348.7 Pa)
Power (Watts): 710 mW
Написати відгук
Description: DC BLOWER 24V 120X32MM, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120.5mm L x 120.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 32.3 CFM (0.904m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Blower, Noise: 59.7dB(A), Static Pressure: 1.400 in H2O (348.7 Pa), Power (Watts): 710 mW.
Інші пропозиції ODB1232-24HHB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB1232-24HHB ODB1232-24HHB Виробник : Orion Fans ODB1232-3239366.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 120x120x32mm, 24VDC, 32.3CFM, 0.71W, 59.7dBA, 3100RPM, Ball, Wire